Garancia doručenia do Vianoc pri objednávkach uskutočnených do 18.12.2023 23:59 hod.

Na terasu

Tieniace plachty na terasu

Ak ste nadšenými užívateľmi vášho terasového priestoru a hľadáte dokonalú alternatívu k slnečníkom, naše tieniace plachty sú pre vás ideálnym riešením. Sú veľké, štýlové a navyše praktické. Presne to, čo potrebujete pre váš exteriér.

V našom e-shope nájdete širokú škálu tieniacich plachiet, rozdelených do viacerých kategórií. Bez ohľadu na to, akú plachtu hľadáte pre svoju terasu, u nás si určite vyberiete tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám. Máme pre vás odporúčanie v prípade, že potrebujete plachtu väčšieho rozmeru – TROJUHOLNÍK s rozmerom 5 m. Táto plachta vám poskytne dostatok priestoru na tienenie a zároveň dodá vášmu exteriéru štýlový vzhľad.

Ak vám vyhovuje plachta menších rozmerov, neváhajte sa rozhodnúť pre TROJUHOLNÍK s rozmerom 3,6 m. Aj táto plachta je veľmi praktická a jej jednoduchý dizajn sa hodí do každého prostredia. Všetky naše plachty sú chránené ľahkou impregnáciou, ktorá poskytuje dostatočnú ochranu pred miernym dažďom. Takže sa nemusíte obávať nepriaznivého počasia a môžete si vychutnávať svoj čas na terase aj napriek drobným prehánkam.

Okrem ich praktického využitia majú naše tieniace plachty tiež estetickú hodnotu. Ich moderný vzhľad a kvalitné spracovanie prispievajú k celkovému vzhľadu vášho exteriéru. Budete mať pocit, že váš priestor dostal nový rozmer a bude sa v ňom príjemne relaxovať a oddychovať.

Čítať viac Skryť
Na terasu

Zobrazujú sa všetky 2 výsledky